Par mums

Par mums

Esam sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Saldo E.R.” – finanšu vadības uzņēmums, kas ir specializējies grāmatvedības pakalpojumu sniegšanā no 2011.gada 20.septembra. Profesionālās darbības laikā ir iegūta vērtīga pieredze klientu apkalpošanā, kā arī darbā ar Valsts darba inspekciju un Valsts ieņēmumu dienestu.

Mūsu grāmatvedības pakalpojumu apdrošināšana darbojas 3 gadus ilgā periodā, kas dod drošību par sniegto grāmatvedības pakalpojumu kvalitāti.

Mēs atšķiramies ar Jums individuāli veltīto pieeju un apkalpošanu, kam pievēršam īpaši lielu uzmanību. Spējam atrisināt mūsu klientu vissarežģītākās grāmatvedības uzskaites problēmsituācijas un atrast piemērotāko nodokļu politiku atbilstoši klienta darbības specifikai. Esam savas pastāvēšanas laikā guvuši lielisku pieredzi darbā ar dažādu nozaru un specifikas pārstāvētu uzņēmumu.

Piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu:

Visus augstāk minētos pakalpojumus SIA “Saldo E.R.” sniedz:

  • sabiedrībām ar ierobežotu atbildību (SIA),
  • akciju sabiedrībām (AS),
  • individuālajiem komersantiem (IK),
  • pašnodarbinātām personām (saimnieciskās darbības veicējiem (SDV)),
  • biedrībām, nodibinājumiem,
  • reliģiskām organizācijām,
  • politiskām organizācijām (partijām) u.c.

Mūsu klienti ir ne tikai Liepājā un rajonā, bet arī pārējā Latvijas teritorijā – ar e-grāmatvedības pakalpojumu starpniecību.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Saldo E.R.” par savu darbības mērķi ir izvirzījusi ātru, profesionālu, kvalitatīvu un elastīgu pakalpojumu sniegšanu klientu vajadzībām.

Visus piedāvātos pakalpojumus sniedzam latviešu, krievu un angļu valodā.

Ar klientiem mēs strādājam kā ar partneriem – kļūstam par svarīgu viņu biznesa daļu un sniedzam daudzpusējus,

klientu vajadzībām pielāgotus finansu pakalpojumus. 

Klientu atsauksmes