SIA “Saldo E.R.” klientu atsauksmes

Priecājamies par klientu atsauksmēm!

Esam gandarīti, ka SIA “Saldo E.R.” sniegtie grāmatvedības pakalpojumi ir palīdzējuši vairākiem mūsu klientiem sasniegt labākus finanšu rezultātus savā biznesā.

Esam pateicīgi klientiem par sadarbību un iespēju palīdzēt komplicētās nodokļu un grāmatvedības praktiskajās situācijās.

Paldies par uzticību!

Kristaps Bukovskis, valdes loceklis SIA “Alfredo”

Sadarbojamies ar Saldo E.R. SIA jau vairāk nekā 2 gadus, un ļoti pozitīvi vērtējam iespēju saņemt gan nepārtrauktas konsultācijas par uzņēmumam aktuālajiem jautājumiem (klātienē, telefoniski vai elektroniski), gan dokumentu precīzu sakārtošanu atbilstoši LR likumdošanai, kā arī savlaicīgu to iesniegšanu noteiktajos termiņos. Saldo E.R. SIA piemīt spēja piedāvāt arī nestandarta risinājumus dažādās situācijās, un priecē arī šī uzņēmuma pieņemamais pakalpojumu izcenojums.

Rendijs Janeks, valdes loceklis SIA “Arka – RJ”

Mana sadarbība ar SIA “Saldo E.R.” ilgst jau vairāk kā gadu. Esmu gandarīts, ka mana uzņēmuma grāmatvedību kārto tik profesionāla komanda kā SIA “Saldo E.R.” Uzņēmuma grāmatvede ir atsaucīga un zinoša, kā arī darbs tiek ātri, precīzi un operatīvi organizēts. Profesionāli palīdz tikt galā ar dažādām situācijām, palīdzot rast optimālo variantu. Noteikti iesaku arī citiem izmantot SIA “Saldo E.R.” sniegtos grāmatvedības pakalpojumus.

Kristaps Ļaudams, valdes loceklis SIA “Cinema project”

Ar SIA “Saldo E.R.” sadarbojamies no uzņēmuma dibināšanas. Šajā laika posmā mūsu sadarbība ir produktīva un konstruktīva, ātra jautājumu risināšana. Esam pārliecinājušies, ka mūsu uzņēmuma gramatvedību kārto profesionāļi savā darbības nozarē, tādēļ priecājamies par sadarbību un vēlamies pateikties par noderīgiem padomiem. Cenas ir pieņemamas un atbilstošas darba apjomam.

Tatjana Panfilova

Быстрые, качественные и профессиональные бухгалтерские услуги.

Mārtiņš, elektriķis, uzņēmuma īpašnieks

Grāmatvede ir sasniedzama jebkurā laikā un nekad neatsaka konsultāciju vai padomu. Piemērotā atlīdzība grāmatvedības pakalpojumiem ir ļoti pieņemama – atbilstoša tirgus situācijai. Droši iesaku SIA “Saldo E.R.” visiem saviem paziņām, jo ne tikai precīzi tiek veikts darbs, bet arī tiek ievērota konfidencialitāte.

Raivis Atvars, valdes loceklis SIA “Home Interior”

Par SIA “Saldo E.R.” varu teikt tikai to labāko, jo jebkurš jautājums vai uzticētais pienākums, kuru esmu uzticējis SIA “Saldo E.R.”, tiek risināts un kārtots ar vislielāko atbildību! Viss vienmēr ir izdarīts laicīgi un kārtīgi bez nepieciešamības kontrolēt. Pamatojoties uz līdzšinējo pozitīvo pieredzi, varu rekomendēt SIA “Saldo E.R.” grāmatvedības pakalpojumus jebkuram uzņēmumam, kurš vēlas būt drošs par savas grāmatvedības datu kārtību.

Leranda Milzere, valdes locekle SIA “Galla L”

Mēs novērtējam, ka sadarbība ar SIA “Saldo E.R.” ir atvieglojusi mūsu uzņēmuma darbu, ja grāmatvedību mazajiem uzņēmumiem kārto juridiska persona, tas ietaupa uzņēmuma vadītāja laiku un samazina uzņēmuma izdevumus. Esam ļoti apmierināti ar firmas sniegtajiem pakalpojumiem, konsultācijas varam saņemt jebkurā laikā, dokumentu nodošanu saskaņojam savstarpēji izdevīgos laikos. Atskaites un pārskati vienmēr ir termiņos un kvalitatīvi noformēti. Kvalitatīva grāmatvedība atvieglo uzņēmuma ikdienu. SIA “Saldo E.R.” grāmatvedības pakalpojumus varam rekomendēt arī citiem.

Edžus Bunka

Grāmatvedības pakalpojumi tiek sniegti un organizēti atbilstoši LR likumdošanai. Ātras atbildes uz klienta jautājumiem, kā arī klienta problēmu veiksmīga risināšana un padomu sniegšana sarežģītās situācijās. Stingra uzņēmuma uzraudzība, organizatorība un kvalitātes kontrole.

Mihails Vasiļčenko

Nekad nedomāju, ka egrāmatvedības pakalpojumi var būt tik vienkārši, ērti un izdevīgi. Necīnieties ar papīriem un nodokļu aprēķiniem katru mēnesi, tērējot savu dārgo laiku. Es jums rekomendēju sazināties ar profesionāļiem.

Liels paldies par gandrīz 4 gadus ilgu palīdzības sniegšanu grāmatvedībā un
eņģeļa pacietību!