E-grāmatvedības pakalpojumi

E-grāmatvedības pakalpojumi

E-grāmatvedības pakalpojumi jeb grāmatvedības pakalpojumi attālināti ir piemēroti uzņēmumiem, kuri aktīvi savā ikdienas darbā izmanto informācijas tehnoloģiju sniegtās priekšrocības. Informācijas tehnoloģijas atvieglo uzņēmējdarbības vidi – daudzi uzņēmumi jau sen vairs rēķinus nesūta pa pastu, bet izvēlas tos sagatavot un izsūtīt elektroniski.

Grāmatvedības pakalpojumi attālināti jau ir kļuvuši par ikdienu. Pie šādas veiksmīgas pieredzes esam nonākuši pateicoties mūsu ilggadējiem klientiem, kuriem ir svarīgs laiks un ikdienā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas. Nav svarīgi, kur Jūs ģeogrāfiski atrodaties – ārvalstīs vai Latvijā. Pat esot tālu no mūsu juridiskās adreses, mēs Jums nodrošināsim kvalitatīvus un profesionālus grāmatvedības un juridiskos pakalpojumus.

Dokumentus, kuri Jums nav elektroniski, piemēram, kases čeki, ar roku parakstītas preču pavadzīmes, varat atsūtīt kā foto no sava iPhone vai citas viedierīces. Tie tiks iegrāmatoti un sakārtoti mapēs mūsu birojā. Jums nebūs nepieciešams atvēlēt tikšanās laiku ar grāmatvedi, jo Jūs varat jebkurā diennakts laikā nosūtīt savus dokumentus elektroniski uz mūsu e-pastu.

Ja Jums ir vēlme sadarboties, tad droši mums rakstiet vai zvaniet!